„Pyragų diena“ – pasidalinkime gabalėliu gerumo!

Lapkričio 6-ąją, žiūrimiausia, socialiai atsakinga televizija TV3 jau devintą kartą organizuoja „Išsipildymo akcijos“ įkvėptą gražią iniciatyvą „Pyragų diena“.

Šią dieną visi geros valios žmonės raginami iškepti pyragą ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendradarbiams, kolegoms ar bendramoksliams, o surinktas lėšas paaukoti sergančių vaikų paramos projektui „Išsipildymo akcija 2018“

Pernai TV3 sulaukė šimtų nuotraukų su šventės akimirkomis, specialiame „Pyragų dienos“ žemėlapyje buvo pažymėta daugiau nei pusė tūkstančio vietų, kuriose kvepėjo pyragais, o geros valios žmonės vos per kelias dienas „Išsipildymo akcijai“ paaukojo beveik 30 000 eurų.

Prisijunkite prie „Pyragų dienos“ – kepkite, skanaukite ir dalinkitės gerumu!

Kad Jūsų šventė būtų dar gražesnė ir primintų pagrindinį tikslą, dėl kurio ji organizuojama, papuoškite ją „Išsipildymo akcijos“ simboliu – arkliuku. Atsisiųsti arkliuką galite ČIA.

Jei norėtumėte už skanėstus surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai 2018”, informaciją, kaip tai padaryti, rasite ČIA.

„Pyragų dienos“ žemėlapis

Įmones ir mokslo įstaigas kviečiame pildyti gerumo žemėlapį – nurodykite adresą, kur vyks Jūsų „Pyragų diena“, o paskui galerijoje pasidalinkite skaniomis akimirkomis.

Ačiū, kad kartu padedate sudaryti gerumo žemėlapį!

Adreso paieška

Atsiųskite nuotraukas

Atsiųskite nuotraukas su akimirkomis iš „Pyragų dienos“.

Įmonės pavadinimas: Įmonės adresas: Miestas: Jūsų nuotrauka:
(nuotraukoje turi matytis Jūsų biure ar mokslo įstaigoje surengtos „Pyragų dienos“ akimirkos)
Pasirinkti nuotrauką…
Įmonės atstovas: Atstovo telefonas: El. paštas:  


Galerija

"Pyragų dienos", surengtos įmonėse ir mokslo įstaigose, akimirkos

Kairių lopšelis-darželis "Spindulėlis"
Šiaulių r.